Dežurni-vodovod:         031 626 360
Dežurni-ceste:              031 609 557
Pogrebne storitve:       041 399 707
Dežurni - DOLB:            041 379 854
Dežurni-kanalizacija:  041 628 502

 
 

DOBRO JE VEDETI

 
 

URNIK ODVOZA ODPADKOV V LETU 2020

pdfUrnik odvoza odpadkov 2020 (.pdf 3.1MB)

podrobnosti | 18.12.2019
 
 

Kaj sodi v zabojnike

Ali znate pravilno ravnati z različnimi vrstami odpadkov? Preberite in se prepričajte.


jpgLočevanje o ...

podrobnosti | 26.12.2016
 

Navodilo o prekuhavanju pitne vode

Voda naj vre 3 minute. Zaradi možnosti naknadnega onesnaženja prekuhane vode je najbolje, da ostan ...

podrobnosti | 11.01.2016
 

Izvajanje zimske službe

Komunala Trebnje izvaja vzdrževanje občinskih cest v občinah Trebnje, Mirna in Mokronog-Trebelno. ...

podrobnosti | 23.11.2015

Objava pogrebov

Elementov na stran:   6 10 20 50
 
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>
 
Gabi Globokar, Stari trg 5A, Trebnje
Datum pogreba: 09.04.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Alojzij Gričar, Dolenje Jesenice 3, Šentrupert
Datum pogreba: 08.04.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Justina Urajnar, Hudeje 24, Trebnje
Datum pogreba: 07.04.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 14.00 uri

podrobnosti
 
Žan Močnik, Roje 4, Mirna
Datum pogreba: 03.04.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Mirna, ob 14.00 uri

podrobnosti
 
Janez Rugelj, Brinje 21, Šentrupert
Datum pogreba: 28.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 12.00 uri

podrobnosti
 
Alojzija Pene, Štefan pri Trebnjem 2, Trebnje
Datum pogreba: 22.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Štefan Bartolj, Grm 15, Trebnje
Datum pogreba: 20.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Grm, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Franc Starič, Stara Gora 53, Mirna
Datum pogreba: 18.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Mirna, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Alojzij Avguštinčič, Lokve pri Dobrniču 1, Dobrnič
Datum pogreba: 18.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Dobrnič, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Marija Možina roj. Kovaljev, Dolenje Zabukovje 5A, Trebelno
Datum pogreba: 17.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Rudolf Krošl, Rimska cesta 3, Trebnje
Datum pogreba: 12.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Karel Slak, Martinja vas 5, Velika Loka
Datum pogreba: 12.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentlovrenc, ob 13.30 uri

podrobnosti
 
Slavka Simončič, Brinje 11, Šentrupert
Datum pogreba: 08.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Olga Ribič, Kidričeva ulica 10, Trebnje
Datum pogreba: 06.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.30 uri

podrobnosti
 
Veronika Gregorčič, Šentrupert 46, Šentrupert
Datum pogreba: 06.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 12.00 uri

podrobnosti
 
Jožef Kukman, Rožna ulica 4, Trebnje
Datum pogreba: 04.03.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Herman Kos, Ravnik 90, Šentrupert
Datum pogreba: 27.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Francka Rogelj, Rihpovec 6, Trebnje
Datum pogreba: 26.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Grm, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Jožefa Lukek, Vesela Gora 11, Šentrupert
Datum pogreba: 23.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Ljudmila Zora Repovž, Velika Loka 49, Velika Loka
Datum pogreba: 22.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentlovrenc, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Ivana Novak, Zapuže 14, Mirna
Datum pogreba: 20.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Mirna, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Alojzij Križman, Obrtniška ulica 5, Trebnje
Datum pogreba: 19.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.30 uri

podrobnosti
 
Janez Pečjak, Žubina 14, Veliki Gaber
Datum pogreba: 18.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Veliki Gaber, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Alojzija Gašperšič, Gomila 10, Mirna
Datum pogreba: 16.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Mirna, ob 13.00 uri

podrobnosti
 
Peter Starič, Hrastovica 2, Mokronog
Datum pogreba: 15.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Rudolf Barle, Gorenje Selce 4, Dobrnič
Datum pogreba: 14.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Dobrnič, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Jožefa Šuštar, Grmada 5, Trebnje
Datum pogreba: 12.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Marija Ivana Prislan - roj. Korelc, Gledališka ulica 9, Celje
Datum pogreba: 11.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Vinko Koprivc, Šmaver 14A, Dobrnič
Datum pogreba: 10.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 16.00 uri

podrobnosti
 
Viktor Pangerc, Roje pri Čatežu 22, Velika Loka
Datum pogreba: 05.02.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentlovrenc, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Terezija Kolenc, Gomila 1, Mirna
Datum pogreba: 29.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Mirna, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Metod Merzel, Razbore 8, Velika Loka
Datum pogreba: 26.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Primskovo na Dolenjskem, ob 14.00 uri

podrobnosti
 
Rozalija Mostar, Velike Dole 9, Veliki Gaber
Datum pogreba: 22.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Veliki Gaber, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Pavla Kastelic, Brezovica pri Mirni 5, Mirna
Datum pogreba: 19.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Mirna, ob 15.00

podrobnosti
 
Maja Baš, Zadobrovška cesta 10A, Ljubljana
Datum pogreba: 16.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentrupert, ob 14.00 uri

podrobnosti
 
Daniela Smolič, Trubarjeva ulica 3, Trebnje
Datum pogreba: 13.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Alojzij Florjančič, Ulica herojev 8, Trebnje
Datum pogreba: 12.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Grm, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Dušica Tratar, stan. pri Rogljevih, Veliki Gaber 45, Veliki Gaber
Datum pogreba: 10.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Veliki Gaber, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Emilijana Bukovec, Cankarjeva ulica 25, Trebnje
Datum pogreba: 09.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Milorad Marić, Zabrdje 38, Mirna
Datum pogreba: 08.01.2020
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Mirna, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Ana Blaznik, Stari trg 14, Trebnje
Datum pogreba: 28.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Alojzija Kamin, Gorenja vas pri Čatežu 8, Velika Loka
Datum pogreba: 23.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Čatež, ob 14.00 uri

podrobnosti
 
Marija Kastelic, Dolenji Podšumberk 1A, Žužemberk
Datum pogreba: 22.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Sela pri Šumberku, ob 14.00 uri

podrobnosti
 
Bazilij Potrebuješ, Čatež 29, Velika Loka
Datum pogreba: 22.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Čatež, ob 10.00 uri

podrobnosti
 
Jože Hribljan, Zagrič 13B, Primskovo - Šmartno pri Litiji
Datum pogreba: 21.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentlovrenc, ob 14.00 uri

podrobnosti
 
Rudolf Žibert, Roje 13, Mirna
Datum pogreba: 18.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Mirna, ob 14.30 uri

podrobnosti
 
Jože Podpadec, Račje selo 27, Trebnje
Datum pogreba: 18.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Rozalija Gliha, Velika Loka 16, Velika Loka
Datum pogreba: 16.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Šentlovrenc, ob 15.30 uri

podrobnosti
 
Franja Kanc, Mali Gaber 14, Veliki Gaber
Datum pogreba: 15.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Veliki Gaber, ob 15.00 uri

podrobnosti
 
Mirko - Jože Juhart, Pod Gradom 4, Trebnje
Datum pogreba: 12.12.2019
Kraj, ura pogreba: Pokopališče Trebnje, ob 14.00 uri

podrobnosti
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>

Delna zapora odseka lokalne ceste LC 425041 Trebnje - Dolenja Nemška vas, zaradi izvedbe vodovoda za industrijsko cono Trebnje – 2. faza in sicer v času med 11. 2. 2020 in 30. 3. 2020.

Delna prometna zapora odseka LC 425 051 Trebnje center - Štefan z obvozom po odsekih lokalnih cest LC 425 052 Trebnje - grad in LC 425 051 Trebnje center - Štefan zaradi dograditve pločnika za pešce ob R3-652/1457 Moravče - Čatež v Štefanu pri Trebnjem. Omenjena prometna zapora bo postavljena do 30. 3. 2020.


podrobnosti

Pitne vode na zasebnih vodovodnih sistemih Migolica, Migolska Gora in Cirnik pred uporabo ni več potrebno prekuhavati.

Pitne vode na zasebnem vodovodnem sistemu Velika Strmica pred uporabo ni več potrebno prekuhavati.

Pitne vode na zasebnem vodovodnem sistemu Brezje – Ornuška vas pred uporabo ni več potrebno prekuhavati.

Pitne vode na zasebnem vodovodnem sistemu Češnjice pri Trebelnem pred uporabo ni več potrebno prekuhavati.

Na zasebnih vodovodnih sistemih Debenec - Stan in Selo pri Mirni v občini Mirna pitne vode pred uporabo ni več potrebno prekuhavati.
 

 
podrobnosti
 
 
Gabi Globokar, Stari trg 5A, Trebnje
Datum pogreba: 09.04.2020
podrobnosti
 
Alojzij Gričar, Dolenje Jesenice 3, Šentrupert
Datum pogreba: 08.04.2020
podrobnosti

Uprava in blagajna
ponedeljek - petek: 07.00 - 14.00

Odlagališče odpadkov Globoko
ponedeljek - petek: 07.00 - 18.00
sobota: 08 - 12.00

KOMUNALA TREBNJE D.O.O.
Primštal 30, 8210 Trebnje
T: 07 348 12 60
F: 07 348 12 82
E: info@komunala-trebnje.si

ZBIRNI CENTER GLOBOKO

Hudeje 40, 8210 Trebnje
Telefon: 07 348 18 20
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies).  Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev  in delovanje vticnikov, ki omogocajo deljenje vsebin.
Ce boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke